На Львівщині зафіксували новий рекорд: чотири команди, що складаються з родичів з однаковим прізвищем - Спорт bigmir)net.

Незвичайне досягнення підкорилося жителям села у львівській області.

У селі Йосиповичі, що в Львівській області, пройшов незвичайний турнір, в якому взяли участь чотири команди.

За інформацією Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, 29 вересня на стадіоні "Арена" відбувся турнір, що став першим чемпіонатом України для команд категорії F-1.

Категорія F-1 вказує на те, що до складу команди входили гравці з однаковим прізвищем (родинні зв'язки або однофамільці). У цьому турнірі змагалися команди Федоріна, Попадюк, Юрків і Дрозд.

За результатами змагань тріумфатором турніру стала команда F-1 Попадюк, яка в фінальному поєдинку здолала команду F-1 Юрків з рахунком 1:0. У матчі за третє місце команда F-1 Дрозд перемогла команду F-1 Федоріна з рахунком 2:1.

Слід відзначити, що під час проведення чемпіонату вдалося зібрати 20 тисяч гривень, які будуть направлені на підтримку Збройних Сил України.

Не так давно УАФ у співпраці з adidas презентували нові комплекти домашньої та виїзної форми для збірної України, які команда носитиме в сезоні 2024/25.