Стародубцева зустріла свою першу суперницю в кваліфікаційному раунді турніру в Гуанчжоу.

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (91) візьме участь у кваліфікації турніру WTA 250, що проходитиме в Гуанчжоу (Китай), де вона буде виступати під першим номером посіву.

Цю інформацію підтверджують дані з офіційного веб-сайту WTA.

У першому етапі відбору 24-річна тенісистка з Каховки зустрінеться з "нейтральною" спортсменкою Оленою Приданкіною, яка займає 182-ге місце у світовому рейтингу.

Якщо українка здобуде перемогу, вона потрапить до фіналу кваліфікації, де зіткнеться з переможницею матчу між Гао Сіньюй (Китай, 168) та Александрою Еалою (Філіппіни, 148).

Зазначимо, що змагання під назвою Galaxy Holding Group Guangzhou Open пропонує призовий фонд у розмірі $267,082. Поточна чемпіонка – Ван Сіюй з Китаю.

Стародубцева нещодавно продемонструвала вражаючий виступ на турнірі WTA 1000 у Пекіні, досягнувши стадії чвертьфіналу. Цей успіх дозволив 24-річній спортсменці з Каховки вперше увійти до сотні світового рейтингу WTA. Вона стала 20-ю українською тенісисткою, яка досягла цього досягнення в історії.