Ус виборола бронзову нагороду на етапі Кубка світу з веслувального слалому.

Українська спортсменка Вікторія Ус здобула бронзову медаль на етапі Кубка світу з веслувального слалому.

Про це інформує НОК України.

З 12 по 15 вересня в італійському місті Івреа відбудуться змагання.

На кваліфікаційному раунді змагань з каное-слалому Вікторія Ус зайняла сьоме місце, що дозволило їй пройти до фінальної частини.

У запеклій боротьбі за медалі українська спортсменка завершила трасу без жодних штрафних секунд, фінішувавши на третьому місці з часом 108.15 секунд. Вона поступилася лише чешці Габріелі Сатковій, яка стала переможницею з результатом 100.89 секунд, та британці Кімберлі Вудс, дворазовій бронзовій призерці Олімпійських ігор 2024 року, що фінішувала другою з часом 106.24 секунд.

Для Вікторії це вже п'ята бронзова медаль та восьма нагорода загалом на етапах Кубка світу.