Українські спортсменки вибороли срібні медалі на Європейському чемпіонаті з легкої атлетики 2024, який проходив у Будапешті.

Федерація фехтування України

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах здобула срібну нагороду на Європейському кадетському циклі, який проходить у Будапешті, Угорщина.

Українки Маргарита Ангарська, Мілана Іванова, Поліна Спиридинова та Єлизавета Степанова у фінальній сутичці поступилися представницям США (39:45).

Варто підкреслити, що в чвертьфіналі змагання вони зіткнулися з іншою українською командою, до складу якої входили Валерія Білоус-Гріджак, Єлизавета Горбачук, Софія Махлай-Шемякіна та Марія Мальчевська. Перемога була здобута з незначною перевагою в один укол – 42:41.

Цікаво відзначити, що на цьому турнірі зафіксовано рекордну кількість учасників. В боротьбі за перше місце взяли участь 58 команд.

Нагадаємо, що напередодні українські спортсмени у фехтуванні завоювали три медалі на змаганнях серії Satellite FIE.